shapka_top_ukr.jpg

ПРО КОМПАНІЮ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТОВ «ГЬОТС»  - це команда професіоналів, за плечима яких величезний досвід в сфері торгівлі, фінансів, аграрної економіки. Ми утримуємо конкурентні позиції на аграрному ринку України. З будь-якого питання гарантуємо своїм партнерам компетентний та індивідуальний підхід.

Компанія «ГЬОТС» готова запропонувати наступні послуги:

Закупівля оптом зернових, олійних культур та  продуктів їх переробки на внутрішньому ринку України;

Продаж зернових, олійних культур та продуктів їх переробки на внутрішньому ринку України;

Експорт зернових, технічних культур і продуктів сільськогосподарської переробки;

Закупівля-продаж мінеральних добрив в асортименті;

Реалізація насіннєвого матеріалу;

Реалізація засобів захисту рослин і хімічних добрив;

Реалізація продуктів нафтопереробки (зріджений газ, дизельне пальне, бензин А92, А95) на внутрішньому ринку України;

Консалтингові послуги для сільгоспвиробників (допомога фермерам у вирішенні фінансових проблем на індивідуальних умовах, в отриманні фінансових ресурсів).

Ми маємо досвід, команду фахівців і тісні контакти з Асоціацією фермерів та приватних землевласників України і Асоціацією сільськогосподарських кооперативів України, яка об'єднує понад 36 тисяч фермерських господарств та 569 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів в Україні. Сьогодні фермерами використовується більше 4-х мільйонів гектарів сільськогосподарських угідь. Фермерськими господарствами виробляється більше п'яти мільйонів зернових і олійних культур в рік.

Компанія ТОВ «ГЬОТС», використовуючи власні ресурси і ресурси партнерів, здатна реалізовувати торгові угоди на внутрішньому і міжнародному ринку в необхідних обсягах, згідно з укладеними контрактами.

Володіючи оперативною інформацією про ринкові ціни на внутрішньому і зовнішньому зернових ринках, досвідом у їх прогнозуванні, ТОВ «ГЬОТС» завжди може запропонувати конкурентні ціни постачальникам, забезпечити своєчасні і якісні поставки.

Налагоджені механізми доставки у співпраці з експедиторськими компаніями дозволяють вирішувати питання транспортування зерна всередині країни і за кордон: залізничними вагонами, морськими контейнерами, корабельними партіями, автотранспортом.

Компанія «ГЬОТС»